Author: m***a
Date:
Review: My pores are gone! A great dupe to some products that cost a fortune. Will likely order again.
Color: Clear
Size: 30ml
Price: 23kr
Pores, be gone! Our Slow Sunday Lactobionic Acid Pore Shrinking Serum features lactobionic acid to help increase your skin's moisture, exfoliate your skin, shrink pores, remove blackheads, and promote overall healthier skin looking!
| Texture | Serum |
| Color | Clear |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| Length | 3.55 cm |
| Width | 3.55 cm |
| Height | 10.15 cm |
| Net Volume | 30 ml |
| SKU | sb2402277481093818 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 1105476 people said the quality is very good!
Author: m***a
Date:
Review: My pores are gone! A great dupe to some products that cost a fortune. Will likely order again.
Color: Clear
Size: 30ml
Author: h***y
Date:
Review: Good, I like it, doesn’t have a smell. Cleared up my skin. Please like the review .
Color: Clear
Size: 30ml
Author: 3***6
Date:
Review: I just started using this but I'm already seeing results! My skin is glowing!
Color: Clear
Size: 30ml
Author: n***l
Date:
Review: Used it twice and is easy absorbed I have acne scars so it will not do magic but it’s helping skin look fresher
Color: Clear
Size: 30ml
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.